ingilterede dil eğitimi
İngilterede eğitim
İngilterede Eğitim
Online Danışmanlık
LiveZilla Live Help

En Çok Arananlar

İngilterede Eğitim, İngilterede yaz okulu, İngilterede Staj, Ingiltere Vize Danışmanlığı, İngilterede üniversite
ingiltere dil okulu fiyatları ingiltere dil okulları hakkında bilgi almak

Facebook Logo

Twitter Logo

Google+ 
Valid XHTML 1.0 Transitional
Valid CSS!

ingilterede eğitim

ingiltere'de staj, ingilterede staj, ingiltere, internship, ingilterede internship
SPRACHCAFFE DİL OKULU

sprachcaffe logo

LONDRA

 

Hayatta kesin olan bir şey varsa o da Londra da asla sıkılmayacağınızdır! Londra’da eğitim alan öğrenciler sadece İngilizcelerini geliştirmez aynı zamanda bu Londra kültür ve yaşam tarıznı keşfederler. Tiyatro izleyerek bir gece mi geçirmek istiyorsunuz? Londra dünyanın tiyatro başkentidir.Ya da gece kulüplerine gitmeye ne dersiniz? Londra dünyanın en geniş kulüplerine sahiptir. Ünlü müzelerden birini ziyaret edebilir ya da Çin, Batı Afrika,Endonezya, Meksika gibi sayısız seçenekte ülkenin yemeklerini deneyebilirsiniz. Yüzyıllar içersinde bu şehre,dünyanın her yerinden insanlar gelmiştir ve sayısız kültür buraya dahil olmuştur.Dünya ülkeleri arasında Londra çok canlı ve renkli bir resim çizer. Okulda Sosyal aktivite ekibi tarafından yıllardır ders dışı aktiviteler düzenlenmektedir.

OKUL BİLGİLERİ:
1990 Yılında kurulmuş olan Sprachcaffe Londra, British Council tarafından onaylıdır ve Cambridge sınav merkezidir. Okul Batı Londra’ da bulunmaktadır ve merkeze, Heathrow Havaalanına birçok metro hattı  ve şehir içi otobüs hatları ileulaşım kolaylıkla sağlanmakatdır. Okulun bulunduğu Ealing bölgesinde de alışveriş merkezleri, kütüphane, sinemalar.tiyatrolar ,birçok kültürün yemeklerini sunan restoranlar ve tabi ki geleneksel İngiliz pubları bulunmaktadır. Okuluda geniş sınıflar, ortak kullanım alanı ,kütüphane,ders çalışma odası ve harika bir bahçe bulunmaktadır ve kaliteli bri eğtiim sunulmaktadır.

sprachcaffe logo

DEVONİngiltere’nin güney batı sahilinde bir yarımada olan Devon eyaleti, doğallığı ve güzelliği ile tüm ziyaretçileri kendine hayran bırakan Exe Nehri kenarında kurulmuştur ve İngiltere'nin Akdeniz sahillerini andıran tek bölgesidir. Devon'un en harika sahil kasabası olan ve sahilleri Dünya kültür mirası seçilen Exmouth kuş çeşitliliği, yelkencilik sanatı ve panoramik görüntüsü ile ünlüdür. Exmouth küçük tarihi kulübelerden modern binalara size çok geniş bir mimari yelpaze sunar. Devon'un nefes kesen manzaraları Agatha Christie, Sir Arthur Conan Doyle, Thomas Hardy gibi birçok yazara ilham kaynağı olmuştur. Sherlock Holmes'un gizemli hikâyelerinden birisi burada geçmektedir.

Sprachcaffe Devon şehir merkezinde Strand Garden'da kafeler, barlar, mağazalar ve bankaların bulunduğu kent meydanındadır. Okulda geniş sınıfların yanı sıra multi-medya odası bulunmaktadır. Yaz döneminde ana okul binsına 5 dakika uzaklıkta yeni bir eğitim binası açılır. Yıl boyunca Sprachcaffe birçok aktivite düzenlemektedir.

sprachcaffe logo

BRIGHTON


18. yüzyılın sonunda İngiliz tatil kasabası olan Brighton İngiliz Kraliyet ailesinin resmi tatil yeri olacak kadar şanlı bir yerdir.Kraliyet Ailesi ile birlikte, İngiliz sosyetesini oluşturan aristokratlar ve zengin sınıfta Brighton’a gelmişlerdir.Sonuç olarak Brighton göz kamaştırıcı ve sofistike bir yer haline gelmiştir. Brighton 21.yüzyılda hala her zamanki gibi populerdir. The  Royal Pavillion, Pier Palace gibi ünlü yapılara ev sahipliği yapmaktadır. Birghton’ın her köşesinde hoş barlar,antika dükkanları ,kitapçılar ve kafeler bulabilirsiniz. Brighton aynı zamanda genç ve popüler bir üniversite şehridir ve Londra’ya trenle sadece  45 dakika mesafede olması da burayı çekici hale getirmiştir.       

 

Guncel fiyatlar icin lutfen bizimle iletisime gecin

 
 
Copyright © 2008 - 2018 |İngilterede Eğitim - ingilteredeegitim.info www.karya.net