ingilterede dil eğitimi
İngilterede eğitim
İngilterede Eğitim
Online Danışmanlık
LiveZilla Live Help

En Çok Arananlar

İngilterede Eğitim, İngilterede yaz okulu, İngilterede Staj, Ingiltere Vize Danışmanlığı, İngilterede üniversite
ingiltere dil okulu fiyatları ingiltere dil okulları hakkında bilgi almak

Facebook Logo

Twitter Logo

Google+ 
Valid XHTML 1.0 Transitional
Valid CSS!

ingilterede eğitim

ingiltere dil okulları - ingilterede eğitim
İNGİLTERE'DE DİL VE YAZ OKULU

ingiltere yaz ve dil okulları

Lütfen Bilği Almak İstediğiniz Okulun Logosuna Tıklayınız..

ec bbsi embassyces

the english studiolsi

shane globalsprachcaffe

st giles international westbourne academy

 

İngilterede Eğitim

İngiltere, Birleşik Krallığı meydana getiren dört devletten en büyük ve merkezi olanıdır. Avrupa'nın batısında, Büyük Britanya adasında bulunur. İngiltere, Birleşik Krallığı oluşturan 4 ülkeden en geniş ve en kalabalık olandır. 60 milyondan fazla olan Birleşik Krallık nüfusunun %85'i (yaklaşık 50 milyon kişi) İngiltere'de yaşamaktadır.Birleşik Krallıkta 46 Üniversite, ayrıca 700'ü aşkın teknik ve ticari kolej, sanat ve öğretmen okulları gibi çeşitli yüksek eğitim kurumları vardır. İngiltere'nin en eski üniversitelerinden biri olan Cambridge Üniversitesi (University of Cambridge) çok uzun yıllar önce eğitime açılmıştır. Üniversite kitaplığında iki milyon civarında kitap bulunmaktadır. Diğer eski biri üniversite ise Oxford Üniversitesidir. Ayrıca 1440 yılında kurulan Eton Koleji eski okullardandır. İngilizlerin eğitime önem vermeleri, ülkede birçok ilim adamının yetişmesine sebep olmuştur. Ünlü fizikçi Newton, Harvey ve Boyle, Halley, Watson, Dalton, Faraday, Boule gibi bilim adamları bu ülkede yetişmişlerdir.İngiltere Futbol'un merkezi olarak adlandırılır. İngiltere, Dünya çapında ün yapan futbol ligi FA Premier Lig'in anavatanıdır. Bu ligde Şampiyonlar Ligi ve UEFA Kupası kazanmış takımlardan Chelsea, Manchester United, Arsenal, Newcastle United,Liverpool, Middlesbrough bulunur. İngiltere, Dünya Kupası'nı kazanan ülkeler arasındadır. İngiltere'de her yıl Haziran ayında tenis sporunun en eski turnuvası olan Wimbledon Tenis Turnuvası düzenlenmektedir.

Ülke ragbi ve kriket sporlarının da beşiği olarak bilinir. İngiltere dil okulları, almak ingilizceyi vatanında öğrenmek tabii ki diğer ülkelerde öğrenmek ile karşılaştırılamaz. İngiliz ingilizcesi yani asıl ingilizceburadaki dil okullarında öğrenilir. Cambridge,OxfordLondrave Brighton gibi merkezlerde çalıştığımız onlarca okul arasından size uygun olanını, şehrini ve ücretini belirlemek için sizi ofisimize bekliyoruz. Aşağıda örnek teşkil etmesi amacıyla, okul fiyatlarının maliyeti hakkında bir fikir vermek istedik. Daha fazla detay ve doğru dil okulu seçimi için bize ulaşabilirsiniz.İngilterede ingilizce eğitim almak sanıldığı kadar maliyetli değildir. Çoğu zaman Türkiye'de kaliteli bir eğitim için harcayacağınız miktar veya bazen daha da azına, hem değişik bir kültürü tanıma, hem de direkt ana vatanında ingilizceyi öğrenme fırsatını yakalamak özellikle bizim fiyatlarımızla gayet olasıdır. İngilterede ingilizce eğitimi veren dil okulları nın haftalık maliyeti normal programlar (Haftada 20 saat) için 165 sterlin, yoğun programlar için se (Haftada 30 saat) 220 sterlin civarındadır. Konaklamalar ise aile yanı ve yurt olmak üzere lüxüne ve oda başına kişisine göre haftalık 98 ile 170 sterlin arasında değişmektedir. 

ÖNEMLİ BİLGİLER :
İngiltere'de alınabilecek eğitim olanakları ve süreleri *Yabancı dil ya da özel amaçlı İngilizce- Bir haftadan başlayıp 36 haftaya kadar sürebilir. Ünvan almak için verilen eğitimler ise bir ya da iki yıla kadar bile sürebilir. Lisans ve Yüksek Lisans Programlarına Hazırlık Kursları ise 1 yada 2 sömestri sürer.

 

 
 
Copyright © 2008 - 2018 |İngilterede Eğitim - ingilteredeegitim.info www.karya.net